top of page

خدمات مهاجرتی و اقامتی دفاتر حقوقی مهرانی

بسیاری از افرادی که تابعیت خارجی دارند و در آمریکا اقامت دارند به اشتباه تصور می کنند که امور مهاجرت آمریکا تنها به  دانلود، پرکردن، و پست کردن فرم محدود می شود. این تصور یک تصور کاملا اشتباه است. امور اقامتی و مهاجرتی بسیار پیچده تر از پرکردن فرم است. تا جایی که حتی یک وکیل مجرب نیز ممکن است از همکاران خود درخواست نظر کند. توصیه ما این است که قبل از اقدام هرگونه درخواستی با یک وکیل مجرب مشورت کنید تا هم در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و هم از عواقب ناگواری که ممکن است به دلیل ناآگاهی از قوانین مهاجرت پیش بیاید جلوگیری نمایید. دفاتر حقوقی مهرانی با مدیریت غزال مهرانی دارای دکترای حقوق از دانشگاه ایالتی میشیگان خدمات متنوعی را به موکلین فارسی زبان علی الخصوص دانشجویان ارائه می نماید. چناچه تمایل دارید با طیب خاطر از خدمات و پشتیبانی حقوقی یک  دفتر رسمی وکالت در ایالات متحده برخوردار شوید، با ما تماس بگیرید. خدمات ما مورد اعتماد شماست.

خدمات ویزای غیر مهاجرتی

ویزای توریستی

 

بسیاری از موکلین ما من جمله دانشجویان مقیم آمریکا تمایل به دعوت از والدین

خود به آمریکا را دارند. انجام پروسه ویزای توریستی اگرچه ممکن است در نگاه اول بسیار پیش پا افتاده و سهل به نظر برسد، اما گاه تنها به دلیل یک اشتباه کوچک ممکن که با درخواست ویزای توریستی شما یا اقوامتان موافقت نشود. درخواست ویزای توریستی برای اقوام و خویشاوندان و یا برای شرکت در کنفرانس در تخصص ماست. اگرچه که در امور مهاجرتی نمی توان تضمین قطعی داد اما ما به شما تضمین میدهیم که تا جایی که می دانیم و می توانیم شانس تایید ویزای توریستی شما یا خانواده تان را بالا میبریم. 

ویزای نامزدی

 

از دیگر ویزاهای غیرمهاجرتی ویزای نامزدی می باشد. چنانچه شما تابعیت آمریکا را دارید و نامزدی در خارج از آمریکا دارید که قصد ازدواج با او را دارید، میتوانید از طریق ویزای نامزدی او را به داخل آمریکا دعوت کنید. این نوع از ویزا نیز قوانین و مقررات خاص خود را داراست. یک وکیل متبحر می تواند روند کار را برای شما توضیح داده و در این راه شما را راهنمایی نماید.  

ویزای دانشجویی/ پژوهشی

 

اگر قصد ادامه تحصیل در ایالات متحده را دارید یا فقط برای فرصت مطالعاتی نیازمند اخذ ویزا می باشید، ما میتوانیم شما را در این مسیر همراهی کنیم. دفاتر حقوقی مهرانی همواره می کوشد تا بهترین و با کیفیت ترین ساپورت حقوقی را با درنظر گرفتن تخفیف دانشجویی برای موکلین دانشجوی خود فراهم کند. برای اطلاع از کلیه خدمات دانشجویی من جمله ویور ویزای جی یا ویزای همراه با ما تماس بگیرید.  

ویزای کار

 

چنانچه کافرمایی هستید که برای تکمیل کادر حرفه ایی خود تمایل به استخدام از نیروی ماهر خارجی دارد، یا شخص حقیقی هستید که برای انجام امور ویزای کار نیازمند راهنمایی وکیل حرفه ایی می باشد، می توانید امور خود را از ابتدا تا انتها به ما بسپارید. ارائه سایر خدمات همچون تمدید ویزای کار و انتقال از یک کارفرما به کافرمایی دیگر نیز در تخصص ماست. 

خدمات حقوقی مذکور تنها بخشی از ویزاهای غیرمهاجرتی را شامل می شود که دفاتر ما به شما ارائه می دهند. سایر روادید شامل ویزای کار برای افراد با تابیعت کانادایی/تی ان، ویزای ترانزیت، ویزا برای افراد و اشخاص دولتی، ورزشکاران، و افرادی که قصد شرکت در برنامه های فرهنگی را دارند نیز از دیگر خدمات حقوقی است که دفاتر ما به شما ارائه می نمایند. 

اخذ گرین کارد از طریق استعدادهای ویژه و درخشان/ منفعت ملی کشور/ اساتید و محققان برجسته

 

اخذ اقامت دایم برای افرادی که در رشته خود جزو برجسته ترین ها محسوب میشوند و یا اینکه اقامت آنها منفعت ملی را به دنبال خواهد داشت، بخش اعظمی از فعالیت دفاتر حقوقی مهرانی را تشکیل میدهد. چنانچه رزومه ی قوی و موفقی دارید و همچنین به اخذ اقامت دایم آمریکا نیز علاقمندید، با دفاتر ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را رایگان ارزیابی کرده و شما را در این مسیر راهنمایی خواهیم کرد. 

اخذ گرین کارد از طریق افراد خانواده

 

افرادی که تابعیت آمریکا را دارند، می توانند برای والدین، فرزندان، و یا خواهر و برادر خود نیز درخواست تابعیت آمریکا بدهند. همچنین افراد دارای گرین کارد نیز می توانند برای فرزندان مجرد خود درخواست گرین کارد نمایند. چنانچه برای ساپورت اعضای خانواده خود واجد الشرایط هستید میتوانید با برای مشاوره و راهنمایی با دفاتر ما تماس بگیرید. 

 

 

خدمات ویزای مهاجرتی/گرین کارد

گرین کارد از طریق ازدواج 

 

اداره مهاجرت امریکا اخیرا سخت گیری های ویژه ایی را در مورد درخواست گرین کارد از طریق ازدواج با شهروند آمریکا در پیش گرفته است. دلیل آن هم کلاهبرداریهای رو به افزون سودجویان در سالهای اخیر است. از این رو جمع آوری مدارک و اسناد مورد لازم، پرکردن درست و صحیح فرمها بسیار حائز اهمیت است. ما در تمامی مراحل، از ابتدا تا روز مصاحبه شما را همراهی خواهیم کرد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

 

سرمایه گذاری در آمریکا نیز روشی دیگر برای بدست آوردن اقامت دایم در آمریکا می باشد. چه خود شخصا تمایل به شروع تجارتی در آمریکا داشته باشید یا تنها بخواهید در این راه سرمایه گذاری کنید، این روش با پیچیدگی های زیادی همراه است. فلذا مشورت با وکلای مجرب امری اجتناب ناپذیر است. 

سایر خدمات

- I-131گرفتن ویزای ورود مجدد (پاسپورت سفید) برای افراد مقیم

- درخواست اجازه ی کار

- I-485 درخواست تغییر وضعیت

- I-175 تغییر گرین کارد مشروط به گرین کارد دایم 

 

امور شهروندی آمریکا / درخواست سیتی زن شیپ

تجدید نظر درخواست در صورت رد درخواست شهروندی

 

درخواست شهروندی آمریکا از دیگر خدماتی است که

دفاتر حقوقی مهرانی به موکلین خود ارائه می کند. معمولا موکلین به اشتباه تصور می کنند که درخواست شهروندی آمریکا تنها به دانلود فرم و پرکردن آن ختم می شود. لذا بدون مشورت با وکیل اقدام به درخواست می نمایند و متاسفانه با رد درخواستشان مواجه می شوند. در سالهای اخیر اداره مهاجرت آمریکا در مورد امور شهروندی نکته سنجی بسیاری به خرج می دهد از این رو ضروری است که قبل از هرگونه اقدام با یک وکیل مجرب مشورت نمایید. 

bottom of page