.به صفحه فارسی دفاتر حقوقی مهرانی خوش آمدید

ما از سراسر جهان موکل می پذیریم و با موکلینمان بطور موثر مکاتبه می نماییم. چنانچه نیازمند مشاوره حقوقی هستید با ما تماس بگیرید.

دفاتر حقوقی مهرانی خدمات گوناگون و منحصر به فردی را به موکلین فارسی زبان خود ارائه می نماید. خدمات مربوط به امور دانشجویان و مهاجرت، قراردادهای مالی/ خرید و فروش، و امور و قوانین مربوط به مالک و مستاجر تخصص ماست. هدف ما ارائه مشاوره و خدمات حقوقی بر پایه صداقت و اعتماد است. ما در تمامی مسیر همراه شما خواهیم بود.

ارائه خدمات مهاجرتی و اقامتی در تمامی ایالات

 

 چنانچه قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا خانوادگی به آمریکا را دارید، یا در داخل خاک آمریکا تمایل به تغییر وضعیت مهاجرتی خود را دارید با ما تماس بگیرید. دفاتر حقوقی مهرانی قادر خواهد بود تا پرونده ی شما را در سراسر ایالات متحده قبول و بررسی نماید. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

ارائه خدمات حقوقی در ایالت میشیگان

 

   

ارائه خدمات حقوقی برای دفتر حفاطت منافع و داخل ایران

چنانچه برای امور حقوقی خود در ایران نیازمند تنظیم وکالتنامه در خارج از ایران هستید و یا برای انجام امورات حقوقی خود نظیر امور سجلی و ثبت احوال، انحصار وراثت، خرید و فروش اموال منقول و غیر منقول در ایران نیازمند وکیل باتجربه می باشید، دفاتر ما با تیمی متخصص از وکلایی که هم به قوانین ایران و هم به قوانین ایالات متحده آشنایی دارند، به شما خدمات منحصر به فردی را ارائه می نمایند. جهت اطلاعات بیشتر با ما مکاتبه نمایید.

 

 

 

 

 موکلین ما سرمایه ما هستند، چرا که ما معتقدیم موفقیت شما، موفقیت ماست

 

FOLLOW US:

Monday - Friday 

9:00 a.m.- 5:00 p.m.

Evening and weekend appointments are available upon request.

DISCLAIMER

 

This website presents general information about Law Offices of Mehrani PLLC and is not intended as legal advice nor should you consider it such. To obtain legal counsel or legal services from Law Offices of Mehrani, you must first establish an attorney-client relationship with the firm. Until you do so and receive an engagement letter, you have not hired an attorney and have not become a client of the firm.

copyright 2020- Law Offices of Mehrani PLLC

  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - White Circle

MICHIGAN:120 N. Washington Square Suite 300 Lansing, MI 48933

Tel: 517-292-4820 info@mehranilaw.com

CALIFORNIA:17901 Von Karman Avenue Suite 600 Irvine, CA 92612

Tel: 949-LAW-0061 info@mehranilaw.com